| Adrian_Adi_1995_yPVt a întrebat:

Buna cine stie cam cat ar dura sa transfer 2 sau 3 gb de poze de pe laptop pe calculator cu programul team viewer 5?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te chinui. Daca ai un cont de Google (Gmail) ai sus in dreapta Drive (unde sunt cele 9 puncte patrate). Le uploadezi acolo si apoi cand intri pe calculator le ai si acolo. Mai mult, le pastrezi acolo pana le stergi, dispare Google sau mori.

1 răspuns:
| LinxCont a răspuns:

Daca laptopul si calculatorul sunt in aceeasi retea, se poate da share unui folder fie din laptop fie din calculator si viteza de copiere va fi destul de buna.
Cu teamviewer depinde si de viteza internetului (upload speed) daca nu e folosita conectarea directa in retea.