| Dragutza_Georgeta_1979 a întrebat:

Cine stie de nu imi ia reclama adsense in site? Imi da doar un saptiu gol oriunde as introduce codul de reclama, atat in pagina cat si in text HTML.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ai instalat vreun add-on anti-reclame, care le blocheaza (cel mai cunoscut si folosit e AddBlock).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai pardon, ti-a acceptat google deja furnizarea de reclame?
Chiar daca este implementat codul in site, pana nu analizeaza google asta dureaza peste 2 saptamani in mod normal, analizarea concreta a site-ului, a continutului si toate cele, iar mai apoi, sa dea drumu la reclame, sa apara.