| AlexGoB a întrebat:

Buna,cine stie un program care imi instaleaza driverele singur! Dau funda! (P.S. : scuzati categoria!)

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Nu unul, ci-ti dau mai multe, in caz ca vreunul din ele va da chix: DriverMagician, DriverGenius, DeviceDoctor, AIDA64, DriverEasy, SlimDrivers.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slimdriver.Are optiunea de download. Downloadezi si updatezi orice drver gasit.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Iti recomad "driver booster", download, install, scan, install driver.Gasesti si "driver max" - dar instaleaza doar doua drivere pe zi (in forma free, fara bani). Bafta!