| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca-mi lipseste un codec "wmv1"... Initial, am avut instalate in calculator player-ele VLC, BSPlayer si RealPlayer. Totul era OK! Am facut greseala sa instalez Combined-Community-Codec-Pack si ACE Mega CoDecS Pack dupa care le-am dezinstalat. Iar acum niciun player din calculator nu mai vrea sa-mi recunoasca fisierele de tip "WMV", toate spun ca lipseste codec-ul respectiv. Am reinstalat pe rand toate cele 3 playere, rezultatul fiind acelasi. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Atunci cred ca ai pc-ul virusat, scapi de asta daca reinstalezi Windows, mi se pare cel mai rapid si simplu mod! Bafta!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Descarca si instaleaza :K_Lite_Codec_Pack! Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Am instalat! nu vrea nici asa!

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci cred ca ai pc-ul virusat, scapi de asta daca reinstalezi Windows, mi se pare cel mai rapid si simplu mod! Bafta!