| anonim_4396 a întrebat:

cred ca mi s-a virusat calculatorul deoarece de fiecare data cand caut ceva in bara de link-uri si dau enter sau pur si simplu pe Google imi apare rezultatul in motorul de cautare http://nova.rambler.ru. Pe langa ca este in rusa ma deranjeaza... Motorul meu de cautare este Google. Cum pot sa fac sa nu mai apara acest site?

2 răspunsuri:
| Seven07 a răspuns:

Nu s-a virusat este unn bind, din internet options, gasesti site-ul asta acolo undeva, il stergi si pui "google.ro" si dai save.

| anonim_4396 explică (pentru Seven07):

Dar nu il gasesc... Am intrat si acolo si pe setarile browser-ului si nu il pot gasi...