| anonim_4396 a întrebat:

cum as putea schimba formatul la mai multe poze deodata? E vorba de vreo 700 poze. Stiu cum sa schimb formatul la o poza doar. Dar in ritmul asta o sa ma prinda dimineata laughing help big grin

3 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Faza nasoala e ca acele poze sunt sub format "glk" (gallery lock)... mi-am sters acel program din tel, acum vreau vreau sa le aduc la starea de "jpg" si nu stiu cum sa le fac pe toate deodata. pe rand pot sa le fac daca le schimb numele. ( e simplu dar nu cand vine vorba de 700 de poze laughing )

| Anonim693 a răspuns:

Depinde ce program folosesti, cauta un program online pentru convertire

| Valeriu25 a răspuns:

Incearca "Right Click Image Converter" un programel micut si usor de folosit happy