| imiplaceciocolatamult a întrebat:

cum e treaba cu microfoanele? deci am 2 si o chestie patrata. ce e ala? cum se folosesc? asa arata : http://www.tocmai.ro/......93021.html

2 răspunsuri:
| Yleana a răspuns:

Chestia patrata din imagine (chestia care seamana cu un ruter de wi-fi, cred ca la aia te referi), presupun ca este receptorul care se conecteaza la boxe, pentru ca microfoanele sunt conectate wirles la el. De aceea are si antenele, pentru a prinde semnalul microfoanelor, apoi printr-un cablu conectat la boxe va transmite semnalul boxelorwinking
Sa mai explic o data, mai in amanunt?

| imiplaceciocolatamult explică (pentru Yleana):

Aaa. multumesc mult mult! >big grin