| LalaCoriiii a întrebat:

Cum este telefonul Akai Neo GW4503? Voi aveti, v-a tinut mult, merge bine touch-ul? Ce parere aveti? http://www.altex.ro/......ooth-black
Un review m-ar ajuta :D

1 răspuns:
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Iti zic eu e o chinezarie are un procesor foarte prost de 1.3 ghz dual core da camera esti singurul +
Iti recomand un Allview A4 YOU ESTE LA PRETUL DE 278 DE LEI are 1, 5 gh are un android 4.2.2 Jely bean asta are android 4, 1 cel mai prost android.
Problema ca Allview are doar 2 megapizeli camera dar are camera frontala