| Alexandraa91 a întrebat:

Heii!
Dati-mi niste pareri...cum este telefonul Akai Neo Gw4503? Cine are: este bun; face poze bune cu camera pe fata; ce parere aveti?
Va rog mult! Multumesc! kiss

Răspuns Câştigător
| Max_David_1994 a răspuns:

E bun. Are specificăţii-le foarte buna la preţul de asta + dacă se arde display-ul, are garanţie.
Cred că face poze bunicele, nu ştiu.

Funda?

| MskDesign a răspuns (pentru Max_David_1994):

Nu e bun de loc!
Cam care ar fi acele specificatii despre care vorbesti?

Memorie interna 4 GB
Ram 512
Procesor dual core de 1, 3 Ghz
O singura camera si aia de 5 mp

Nu mai vorbiti, daca nu aveti habar.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acesta este un model bunicel la preţul pe care-l are :)

Vezi specificaţiile tehnice de la linkul :
http://www.altex.ro/......ooth-black

Acum depinde şi ce sumă ai disponibilă...

Oricum, NU te aştepta la miracole ( la preţul ăsta )!
Pentru jocuri mai noi/performante/mari, ai NEVOIE de un telefon cu procesor quad-core, memorie internă de minim 8 Gb + SD card extern de minim 32 Gb + minim 1 Gb RAM ( dar e preferabil 2 Gb RAM )!

Toate cele bune.

| Max_David_1994 a răspuns (pentru bursuc001):

Ciudat, eu am avut "Allview Ax5 Nano", care avea specificăţii-le la fel ca ăstă, numai că avea "quad core" şi NU avea "blitz" laughing))))). Era fluidă, mai ales pe aplicaţii. happy

| bursuc001 a răspuns (pentru Max_David_1994):

Bună!

Allview AX5 Nano Q este tabletă, nu telefon :)

Evident că era mai fluidă în funcţionare deoarece era quad-core; vezi specificaţiile la linkul :
http://allview.ro/ax5-nano-q.html

http://www.emag.ro/......DN54BMBBM/

O zi frumoasă.

| Max_David_1994 a răspuns:

Dacă vrei unul care să fie puţin mai bun, cumpărăţi un "Yezz" (După părere mea).