| Lauraquestion a întrebat:

cum imi dau seama daca un iPhone 3 e replica sau nu? Multumesc

Răspuns Câştigător
| nicolaedan a răspuns:

Daca nu ai mai folosit niciodata Iphone ar trebui sa rogi pe cineva care are sa te lase sa te joci la el. Sunt multe replici care fac poze bune si merg si filmele bine. Intr-adevar nu exista Iphone cu doua cartele. Aplicatiile principale pe care nu le vei gasi pe o replica sunt: Safari, App Store si ITunes.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bogdan_Oita_1995 a răspuns:

Dar replicile sunt bune?

| nicolaedan a răspuns:

Daca nu ai mai folosit Iphone ar trebui sa rogi pe cineva care are sa te lase sa te joci putin cu el. Sunt multe replici care fac poze bune si filmele ruleaza bine. Intr-adevar nu exista replici cu doua cartele. Pincipalele aplicatii care nu se vor regasi pe o replica sunt: Safari, App Store si iTunes.