| Ank09Oana a întrebat:

Cum imi fac un cont pe Google si YouTube?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Simplu.
La ambele unde vezi chstia aia cu autentificare, dai clik pe ea și apoi o să îti apară crează un cont nou.
Urmeaza pașii, confirmă conturile cu nr de telefon, și... enjoy Linux World(Google-ul+serviciile lui folosesc linux, se vede diferența)

| LTAA a răspuns:

Atunci cand intri pe Gmail, iti apare formularul de log in, iar in partea de sus gasesti butonul rosu "Inregistrati-va", restul vine de la sine.
Un cont Google cuprinde:
GMail, Google+, Youtube si Google Drive. De asemenea, daca te conectezi in Google Chrome, iti memoreaza istoricul, marcajele si filele deschise, ca sa le poti accesa si de pe alte dispozitive.

| alinaalin955 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=SQ8AqtM3udY
Da de la setari la 720p ca sa se vada bine.

| d33a15 a răspuns:

Pai intra in youtube, undeva sus scrie conectare, dai acolo, apoi o sa-ti apara sa creezi un cont, dupa completezi datele despre tine si gata.

| zorensen a răspuns:

Sau intrii pe google sus in dreapta apare conectati-va, dai pe el, dupa ce se logheaza dai pagina jos de tot unde apare creati un cont si completezi datele.
Funda?