| mariakarolyna a întrebat:

cum imi pot intala camera web fara cd? camera este A4tech model pk-5.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Eu "înţeleg" că WinZip, după ce l-ai instalat, îţi cere Activation Code ( codul/seria de activare ).

Sari peste etapa înregistrării, ar trebui să funcţioneze Trial vreo 30 de zile ( fără activare ), după care îl dezinstalezi.

Sau descarcă WinRar de la linkul următor :
http://download.chip.eu/ro/WinRAR-4.11_39266.html

Acesta ar trebui să funcţioneze FĂRĂ activare/serial şi ar trebui să poată dezarhiva instalerul de la driverul camerei web.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Depinde de sistemul de operare...

Poţi descărca driverul de aici :
http://drivers.softpedia.com/......iver.shtml

| mariakarolyna explică (pentru bursuc001):

L-am downloandat si mi-a spus sa downloandez si WinZip.lam descarcat si acum imi spune registred to: si registration/Activation Code...ce sa scriu?

| bursuc001 a răspuns (pentru mariakarolyna):

WinZip îţi cere serialul?

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Eu "înţeleg" că WinZip, după ce l-ai instalat, îţi cere Activation Code ( codul/seria de activare ).

Sari peste etapa înregistrării, ar trebui să funcţioneze Trial vreo 30 de zile ( fără activare ), după care îl dezinstalezi.

Sau descarcă WinRar de la linkul următor :
http://download.chip.eu/ro/WinRAR-4.11_39266.html

Acesta ar trebui să funcţioneze FĂRĂ activare/serial şi ar trebui să poată dezarhiva instalerul de la driverul camerei web.