| Crinaaa1901 a întrebat:

Cum imi pot recupera contul de facebook?
Am incercat toate solutiile si nu pot intra pe el
Cand mi s-a dezactivat contul aveam 12 ani si am vrut sa-mi pun data reala, apoi a aparut o fereastra si scria CONFIRMI CA AI 12 ANI iar eu am pus DA dupa 1 minut facebook-ul meu s-a deconectat cand sa intru iar scria FABEOOK DEZACTIVAT TEMPORAL m-am am citit toate chestiile ale legate de facebook si scria ca trebuie sa am 13 ani
Chiar azi am implinit 13 ani si tot nu-mi merge facebook-ul ce trebuie sa fac
VA ROGGGGGGGG

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Mai incearca sau fa-ti un nou cont. Refa lista cu prieteni si gata.
Eu zic sa ai rabdare, e prea devreme!
La multi ani pentru ziua ta!

| Crinaaa1901 explică (pentru Fatamuntilor):

Mersi :*** Dar am nevoie de fb deoarece aveam multe like-uri si am ajuns lvl mare la jocuri big grin

| Crinaaa1901 explică (pentru Fatamuntilor):

Mesii mult dar vrea fb-ul vechi deoarece aveam multe like-uri si un lvl mare la un joc