| Americanlife a întrebat:

Buna cum pot afla pe pc la ce s-a uitat pe net

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

La porn. Daca e cit de cit inteligent, se uita in Incognito mode (Firefox, Opera) sau pur si simplu sterge istoria dupa ce termina treaba.

| OnuOnulică a răspuns:

Daca foloseste opera e chiar super simplu.

| cookie01 a răspuns:

Mergi la History si acolo iti arata pe totoate site-urile accesate. Se poate da Ctrl+h sau cauti butonul de History in Browser ( Chrome, Opera, Explorer - pe care il folosete ). Dar daca a sters istoricul nu mai poti vedea.

| LarisaStanciuu a răspuns:

Intri pe Google si apesi Ctrl si H
Bafta! big grin

| CineTeCrezi a răspuns:

Ctrl+h

| DewLoWoofy a răspuns:

Nu poţi afla, lasă-ţi copilul în pace să se uite liniştit la filme porno, e adolescent! :*

| Midorikawa a răspuns:

Apesi pe CTRL+h.

| alexeinech a răspuns:

Apesi pe Ctrl+H

| mihai22283 a răspuns:

Poti vedea in istoric, daca acceseaza google chrome dai Ctrl+H daca aceseaza alte browsere la la setari gasesti pe acolo hystori..ma rog daca sterg nu ai ce sa mai vezi. Insa poti instala un keylogger acela face si poze la ce acceseaza iti arata si site-u, recomand All in one Keylogger e practic se ascunde nu se vede nu se gaseste si usor de folosit happy

| Meheツ a răspuns (pentru mihai22283):

Si dupa ce se umple de poze si loguri... ca orice marfa chinezeasca, plesneste si incepe sa iti dea erori cu this program keylloger stop to work, we are sorry for inconvenience. si tu ramai, te uiti 2 minute la monitor, si apoi intrebi aici unde gasesti istoria sa stii de unde sa os tergi big grin inteligent.