| RyGoLeTa a întrebat:

Cum pot baga o singura poza pe un cd? am incercat si cand l-a bagat altcineva in calculatorul lui nu a fost nimic, gol..Va rog spuneti-mi exact pasii, nu doar copy+paste ca nu a mers, tot imi aparea ceva cu Wizard. Funda+voturi+cerere de prietenie.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| XxXxMariusXxXx312 a răspuns:

Incearca cu nero... Pune cd apoi deschide programul nero. Dai unde scrie Data : alegi Make data Cd sau Make data Dvd. Apoi dai sus in dreapta Add si dai in folderul unde ai poza. Sper ca te-am ajutat!

| RyGoLeTa explică (pentru XxXxMariusXxXx312):

O sa incerc maine sa vad.Noapte buna!

5 răspunsuri:
| XxXxMariusXxXx312 a răspuns:

Sa-mi spui daca ti-a mers!

| RyGoLeTa explică (pentru XxXxMariusXxXx312):

Multumesc mult de tot chiar a mers! O seara placuta!

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Ma bucur ca te-am putut ajuta big grin! Si mersi mult pentru fundita :X!

| RyGoLeTa explică (pentru XxXxMariusXxXx312):

Multumesc,cu foarte mare placere! am si facut Cdhappy