| DyAnA_6324 a întrebat:

Buna cum pot dezactiva internetul de pe telefon?

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Trebuie sa dai telefon la furnizorul care esti abonat,altfel, chiar daca dezactivezi netul, il vei plati in continuare la abonament.suna la relatii cu clientii...

| MihaelaMihaa a răspuns:

Buna DyAnA! Pentru a dezactiva internetul de pe mobil trebuie sa suni la serviciu clienti.Acolo le spui ce doresti(sa iti dezactiveze internetul de pe mobil)Si gata.Mult noroc!

| bunny_6472 a răspuns:

Te duci la un magazin Vodafone sau cosmote sau de unde ai tu telu si ii ceri sa iti scoata netu dupa el. funda?