| Mariiiiiiia a întrebat:

Cum pot modifica o poza in Photoscape sa se vada in spate in ceata..Ma puteti ajuta? Programul este in limba romana

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

In photoscape nu stiu daca blur-ul are optiunea sa modifici doar backround-ul, cred ca face tot in ceata, oricum eu lucrez in photoshop, daca vrei iti pot edita eu poza, pentru mine e simplu dar daca vrei trimite-mi poza prin pm, nu te expune pe astfel de site-uri.
O seara buna.

| Phercine a răspuns:

Scuze, nu se poate. Neclaritatea se face di aparat, atunci cand faci poza. Ar exista o cale, dar nu iese intocmai cum vrei tu :3. Ar fi sa dai unde scrie" mosaic" si acolo faci cum vrei tu, dar ca la aparat nu poti face. Scuze. Sper ca te-am ajutat. Funda?