| alexdrugs a întrebat:

Salutare, vreau si eu sa stiu cum fac atunci cand fac o poza in spate sa se vada in ceata iar eu sa ma vad clar... stiu ca era un efect parfa, daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscator!

2 răspunsuri:
| blastinshadow a răspuns:

Daca utilizezi photoshop, foloseste pen tool pentru a te selecta pe tine in poza apoi apasa ctrl+shift+inverse si da-i la filter blur gaussian sau surface blur.Mai exista si alte metode de selectare.Iti recomand sa verifici tutorialele.

| Xconsult a răspuns:

Foloseste corel photo=paint si dai la warp efects si ar trebui sa ai toate ustensilele