| taseh a întrebat:

Buna, cum pot sti daca cineva a vazut starea mea de pe Instagram de pe un site anonim, stiti siteurile alea care spun ca poti vedea fara sa apara la views, pot vedea cumva sau chiar sunt 100% anonime?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este anonim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calm ca nu esti tu asa important sa se oboseasca cineva sa isi fac cont anonim pentru tine. Lasa paranoia.

| taseh explică (pentru anonim_4396):

Pai pot stii sau nu eu asta vreau sa stiu

| EUeStEEu a răspuns:

E o aplicație pe telefon QMIRAN

| taseh explică (pentru EUeStEEu):

Pai si e 100% anonima nu poti vedea daca cineva ti-a vizionat starea folosind aplicatia aia sau cu aia poti vedea cine a vazut?

| EUeStEEu a răspuns (pentru taseh):

Poti vedea cine s-a uitat pe profilul tau