| smaty a întrebat:

Cum pot șterge un toolbar din google chrome?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in Unelte(cheia fixa din dreapta sus)/Instrumente/Extensii, te pozitionezi cu mouse-ul pe toolbar si in dreapta iti apare icon-ul unui cos de gunoi, dai clic pe el si se va sterge. Numai bine!

| Mary24 a răspuns:

Salut.Dai acolo sus la setari in dreapta, dupa iti apare o fereastra, si este acolo in stanga Istoric, extensii, setari si ajutor, tu trebuie sa dai pe extensii dupa iti apar toolbar`urile acolo dai pe ele si dupa dai pe "elimina"
Sper ca ai inteles cevalaughing