| MHems a întrebat:

Cum pot transfera prin Samsung Kies fişiere de tip.apk? Menţionez că telefonul pe care vreau să transfer aceste tipuri de fişiere are sistem de operare Android 2.3.4. Am încercat, dar Kies zice că nu suportă astfel de fişiere! Ofer fundă pentru cel mai bun răspuns!

2 răspunsuri:
| Albertxxx a răspuns:

Pai daca telefonul are android, poti incerca cu Wifi file transfer (free trial pe google play), asta daca ai un router wireless in casa, iar daca nu poti incerca mereu cu un cablu usb.

| Niculescu_Tini_1987 a răspuns:

Incearca sa deschizi telefonul prin modul stocare USB, pune fisierul in memoria telefonului, unde vrei si il deschizi dupa, direct din telefon