| mileyselydemy a întrebat:

Cum poti distribui stari pe yahoo? Multumesc anticipat tuturor! Funda pentru cel mai explicit raspuns si vot la celelalte!

4 răspunsuri:
| IonutFrt a răspuns:

Cred ca te referi la mass. Te duci in lista de mess, acolo un ai prietenii si dai click dreapta pe Friends/Prieteni, dupa click pe Broadcast an IM to this Group, scrii ce vrei sa transmiti turor si Send! Sper ca te-am ajutat! Funda? tongue

| mileyselydemy explică (pentru IonutFrt):

Multumesc pentru raspuns dar nu asta era ceea ce voiam sa aflu! Eu ma refer la cum poti distribui stari pe mess sad Vreau sa stiu asta pentru ca cineva necunoscut mi-a spart contul de yahoo, insa din fericire l-am recuperat happy Doar ca din pacate acel cineva a distribuit niste stari ciudate de genu' : Asta sunt eu acum, asa ma simt, nu ma face sa ma simt altfel...sau... Toti sunteti niste prosti! si vreau sa aflu cum a facut asta! Daca ma poti ajuta cu ceva sau macar te stradui ai FUNDA din partea mea cu singuranta!winking

| IonutFrt a răspuns (pentru mileyselydemy):

Nu stiu sigur! Asta e massu...si asa putea sa spuna la toata lumea. Ma interesez, si daca aflu, iti spun! big grin

| 1234567890098765432112345678900987654321 a răspuns:

Pai nu prea stiu, imi pare rau ca nu te pot ajuta blushingblushingcryingcrying