| Dasfh a întrebat:

Bună, cum pun muzică de pe pc pe stick? Am încercat mai demult, dar când pun stick-ul în mașină cântă doar vreo 5 melodii, pe când dacă îl pun în pc apar toate. Care este motivul? Știți cumva cum aș putea să pun din nou și să meargă?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Variante:
-vezi sa fie acelasi format, bitrate, daca e nevoie, sa fie toate mp3, sau waw sau cum le pui.
-verifica format-ul stick-ului, majoritatea accepta doar fat32 (nu toate)
-Pune-le intr-un folder, sau incearca o formatare completa
-Incearca alt stick
-vezi sa nu ai o setare la "masina" (ce folosesti tu acolo) astfel incat sa fie dat pe "repeat" doar primele 5 melodii, in loop.

| gelu1970 a răspuns:

Piesele muzicale au același format?

| Dasfh explică (pentru gelu1970):

Cele 5 nu cred

| Dasfh explică (pentru gelu1970):

Le descărcam de pe Youtube și le puneam pe sitck

| gelu1970 a răspuns (pentru Dasfh):

Vezi ce format au piesele ce le poți asculta in mașină și pune pe stick toate piesele in același format.