| lăngătinemereu a întrebat:

Buna cum sa di LIVE pe youtobe era o fata si adica toti pineau intrebari si eu sa rapundea adica cum sa fi live pe youtobe

funda
scuzati-ma ca am pus la dragoste si sex dar la celelate nu prea raspundeti la alte metedo sau chestii

2 răspunsuri:
| disconnectmen123 a răspuns:

Pai sincer cine tea mintict ca se poate da LIVE pe youtube ca nu-i site de socializare ori erai pe video-chat sau cine stie ce tot felul de prosti daca era asa conectai microfonu la pc sau laptop si era acolo o chestie si apasai pe ea si sunai cam ca la mess

| lăngătinemereu explică (pentru disconnectmen123):

In fine nu conteaza nu mai am nevoie intrebare este pusa de cand hau acum rapsundeti