| adyyyyyyyy a întrebat:

cum sa imi aflu parola la un cont de facebook ma-i vechi, sau sa il sparg ceva de genul findca am niste poze si vreau sa le sterg foarte urgent. uitati id meu: adrianbadiu982 putem sa vb si sa iomi explicati cum sa il sparg va rog ajutati-ma. cine ma ajuta ii dau funda!

4 răspunsuri:
| RecKinul a răspuns:

Incearca resetarea parolei folosindu-ti contul de mail care la-ai folosit la crearea contului (sectiunea Am uitat parola) sau nr de telefon.

| Kikozx a răspuns:

Daca nu mai doresti ca acest facebook sa existe poti da Report si til sterge un programator facebook!

| adyyyyyyyy explică (pentru Kikozx):

Si unde pot da report?

| adyyyyyyyy explică (pentru Kikozx):

Si eu nu mai stiu parola absolut nimic, nu pot intra in cont