| Banica_Alexandra_1997 a întrebat:

Cum schimb melodia de la apeluri la un Vodafone smart mini. Am download`at o melodie, si nu merge sa o pun din setari sau tinand apasat pe melodie. Funda ^_^.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra la fisiere.De acolo o poti seta ca ton de apel.

| alas a răspuns:

Du-te la melodie daila optiuni si depinde ce scrie ceva gen"setari melodie sau folosire melodie si dai ca ton de apel

| SoNiCxXx a răspuns:

Stiu eu.
Dai la Muzica... unde ai difuzorul acela... apesi pe melodie si ai acolo sus 3 liniute si acolo apesi pe Setare sa Sonerie parca.

Funda daca te-am ajutat

| BodoGenn a răspuns:

Buna mai, in primul rand va trebuii sa descarci programul player muzical de la Google play sau ceva de genul. Dupa ce l-ai instalat, dai pe el si dai sonerii si iti va aparea.Tii apasat pe melodie si o setezi tu.Bafta

| anoonimmm a răspuns:

1.Copiezi melodia.
2.O pui in fisierul,, Ringtones`` din,, FileManager``
3.Intri in Setari/Sunet/Sonerie telefon si o vei gasi printre melodiile telefonului
laughing Si eu Vodafone Smart Mini

| anoonimmm a răspuns:

1.Copiezi melodia.
2.O pui in fisierul,, Ringtones`` din,, FileManager``
3.Intri in Setari/Sunet/Sonerie telefon si o vei gasi printre melodiile telefonului
laughing Si eu Vodafone Smart Mini

| anoonimmm a răspuns:

1.Copiezi melodia.
2.O pui in fisierul,, Ringtones`` din,, FileManager``
3.Intri in Setari/Sunet/Sonerie telefon si o vei gasi printre melodiile telefonului
Si eu Vodafone Smart Mini

| anoonimmm a răspuns:

1.Copiezi melodia.
2.O pui in fisierul,, Ringtones`` din,, FileManager``
3. Intri in Setari/Sunet/Sonerie telefon si o vei gasi printre melodiile telefonului
Si eu Vodafone Smart Mini