| distrugind a întrebat:

Buna cum se face un cont de facebook ca nu stiu ma puteti ajuta

3 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Scrii pe Google www.facebook.com, si accesezi pagina de facebook. Acolo iti va aparea un mesaj "Inscriete-te.Este gratuit şi aşa va fi întotdeauna. "
Si bagi numele si prenumele tau, apoi email-ul tau, mai jos te pune sa repeti email-ul, parola, ziua ta de nastere si sexul. Si dai INSCRIETE-TE, sau sign up daca il ai in engleza. Si gata. Nu e greu!

| distrugind explică (pentru MiruD):

Mersi frumos

| MiruD a răspuns (pentru distrugind):

Cu placere! happy