| izabela26inna a întrebat:

Cum se numeste site-ul care poti edita melodii. Adica sa selectezi o parte din melodie si sa inceapa alta parte dintr.o alta melodie si tot asa. Stiti cumva?
Funda:* Vreau cat mai repede un raspuns!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Madrill a răspuns:

OnlineMp3Cutter.net
Sfatul meu. Mai bine descarcă AtomixMp3 și poți face modificările pe care le vrei. Nu e deloc greu de utilizat treaba e că salvează edit-urile în format.wav dar se rezolvă cu un convertor. Ce mi-a plăcut mie la programul ăsta este că pot să modific intensitatea bass-ului.