| jelly a întrebat:

cum se reformateaza un stick? Nu imi citeste jumate din muzica care o am pe el. Multumesc!

6 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Uite aici www.videotutorial.ro/? p=472

| hamsterx a răspuns:

Intrii in My Computer - > click dreapta pe stick -> format -> bifezi quick format si apesi format si astepti happy in ctv momente stickul este formatat si gata de lucru...

| Brotacelu a răspuns:

Nu formata cu Quick bifat, e mai bine fara quick!

| dof21 a răspuns:

Adept a ceea ce a spus Hamstrx, numai că el nu a făcut o precizare. Ţi se şterg toate fişierele de pe cheia usb. Deci salvează fişierele înainte pe calculator dacă ai de salvat ceva de pe cheie.

| mcandr3y a răspuns:

Il conectezi la calculator, in my computer dai click dreapta acolo unde iti apare stickul, si iti apare o lista, undeva in josul listei scrie format... dai click acolo si la fereastra ce ti s-a deschis dai start si astepti pna se formateaza, muzica ti se sterge de tot si gata, asta e tot, sper ca ai inteles ce ti-am explicat!

| mirceas a răspuns:

Dupa cel introduci in calculator si ti-l vede click dreapta pe el, format si gata ai sters tot si este gol.