| yubitikata a întrebat:

Buna big grin am si eu un samsung s5600v si nu stiu cum sa pun poza pe fiecare ecran. cine da cel mai folositor raspuns primeste fundabig grin:X:X

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Intr-un editor foto faci o imagine noua la o marime de 720 pixeli x 320 pixeli, cu rezolutia de 300 pixeli\inch.
O sa ai o imagine de 3 ori mai mare decat ecranul telefonului tau in care iti asezi pozele.
Le asezi in asa fel incat sa nu ramana niciun pixel alb atunci cand schimbi ecranul.
Daca nu te descurci da-mi mie un id si pozele si ti le fac eu. happy

| yubitikata explică (pentru alecx4music):

Onitzaoana48
ne auzim acolo:*

| yubitikata explică (pentru alecx4music):

Onitzaoana48
ne auzim akol:*

| yubitikata explică (pentru alecx4music):

Onitzaoana48