| gagaangel a întrebat:

Bunabig grin

cum pot sa transform un fisier facut in microsoft word office 2007 in cel 2003? am auzit ca se poate:d

mersi anticipatlove struckdau funditahappy

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Apesi pe Orb(sfera/globuletul/cerculetul cu sigla office) -->Save as-->alegi document Word 97-2003(la document type)

Sau poti instala asa ceva(pe calculatorul cu office2003):
http://www.microsoft.com/......tails.aspx
si nu mai trebuie sa-ti faci grija in privinta formatului 2003 sau 2007

2 răspunsuri:
| Alex_9605 a răspuns:

E foarte simplu, deschizi fisierul si sus in coltul din stang este un butonas rotund "office button" se numeste. Daci click pe el, mergi la Save As si selectezi optiunea "Word 97-2003 document". Asta-i tot.

| unbaiatanonim a răspuns:

Pai daca ai Microsoft Office Word 2007 vezi ca este sus un cerculet. Dai click pe el si apare un Save As..., apoi dai click pe Word 97-2003 document [da fundita]