| alexa3000 a întrebat:

big grin

Voiam sa va intreb daca ma puteti ajuta! Am o imprimanta Canon si nu mai merge! Imi arata ca avea cartusurile goale si cand nu are tus, o ia razna, nici nu mai scaneaza. In fine, i-am cumparat si cartusuri si tot nu vrea sa mearga! Am reinstalat-o, am curatat-o! Nici nu stiu ce sa-i mai fac! Normal, dupa ce i puneam cartuurile revenea la starea initiala, dar acum nu stiu ce are! sad

Pareri?
Am nevoie de ajutor :* big grin

1 răspuns:
| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

Am avut si eu o problema asemanatoare si e o chestie de mecanica. Din experienta iti recomand sa iti iei una noua si sa nu reinvestesti in ea. S-ar putea sa iesi in castig.