| attyy22 a întrebat:

Daca am avut un telefon performant cu gps, net, gprs, 3G, de toate si mi lau furat pot sa il primesc inapoi cumva? Il pot localiza cei de la orange?

Răspuns Câştigător
| MariaPufa a răspuns:

Nu! In caz ca cel care a gasit acel telefon a scos cartela de Orange din el nu mai poate sa localizeze locul unde se afla telefonul.In caz ca telefonul are cartela in el poti sa ii apelezi pe cei dem la Orange si in 24-48 de ore ti-l localizeaza.Dar daca era un telefon mai nou (cele cu cip) acel cip nu se poate scoate din telefon, atunci il vei putea localiza. Bafta sa ti-l gasesti!

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Daca va folosi cartela ta in el se poate ...cu toate ca nu cred ca nu au aruncat-o din prima clipa!
Altfel nu au cum sa il depisteze.