| Dumy3321 a întrebat:

Daca am folosit o aplicație pentru urmăritori și după Instagram nu ma mai lasă sa dau like-uri, follow și altele apoi m-a scos de pe cont, cum pot sa il recuperez? Va rog răspundeți e foarte important pentru mine?!

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci.
Din cauza la astfel de aplicații multă lume și-a pierdut contul de Instagram.
Așteaptă să vezi dacă ți l-au dezactivat doar temporar.

| abcddcba a răspuns:

Daca ti l-a inchis datorita actiunilor repetate in exagerare, nu prea mai ai ce sa faci. Mai pe scurt, ai primit BAN pe Instagram. Daca ti-au dezactivat contul temporar, astepti pana ti-l vor activa la loc, vei fii notificat sau pur si simplu vei reusii sa-l accesezi.

Cu aceste aplicatii iti poti pierde rapid contul, asa ca be careful.