| rosewater a întrebat:

Daca am primit block pe Whatsapp, iar de la un timp pot iar sa vad ultimul act, inseamna ca m-a scos de la block sau ca si-a reinstalat aplicatia si m-a scos automat?

Răspuns Câştigător
| Uvox a răspuns:

Da, te-a deblocat
Lasa-l in pace te rog?

| rosewater explică (pentru Uvox):

Normal ca il las in pace.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă știi sigur că ți-a dat Block, înseamnă că da, te-a scos de la block. Dacă nu știi sigur că te-a scos, exista o funcție prin care îți poți ascunde ultimul act de către ceilalți, poate și persoana respectiva a făcut asta și apoi a scos acea funcție.

| rosewater explică (pentru anonim_4396):

Știu sigur că mi-a dat block, nu se livrau mesajele

| Hexcore a răspuns:

Înseamnă că te a scos. Dacă și-a reinstalat-o, WhatsApp ul ca tine minte ca aveai block