| Yoi a întrebat:

Bună! Dacă anulez trimiterea unui mesaj pe Instagram acesta se șterge și pentru persoana cu care vorbeam?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, categoric, se șterge (chiar dacă e bifat cu "văzut". Nu contează dacă a fost trimis cu o zi in urmă, ori cu săptămâni/luni, dispare din inboxul lui, dar si dintr-al tău. Se anulează trimiterea. E cert!

| Yoi explică (pentru floresdemayo):

Deci chiar dacă trece o lună de zile dispare la amândoi?

| floresdemayo a răspuns (pentru Yoi):

Da, cu siguranță.

PS. Cu conditia ca celalalt să nu fi salvat poza in galeria personală, sau vreun printscreen... Intelegi, da?

5 răspunsuri:
| geoconda a răspuns:

Da. Ca doar îl anulezi

| Vasile2003 a răspuns:

Da...dar cred ca acel anulează nu apare prea mult timp de la trimiterea mesajului, adică presupun că îl poți anula în maxim o ora