| simo80 a întrebat:

daca pe facebook m-am dezabonat de la o persoana sau de la toate informatiile care le posteaza el ramane prieten sau e blocat? atata ca il am in lista?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ramane prieten si NU e blocat. Doar ca nu-ti vor mai aparea mesaje in Feed ce au legatura cu el. (Cand isi schimba statusul, poza de la profil si alte prostii d-astea)

| pwp a răspuns:

Ramane prietenul tau, doar ca facebook-ul nu-ti va mai trimite ce comentarii sau likeuri da respectiva persoana.