| PandacornMaria87658 a întrebat:

Buna,daca schimb bateria descarcata a telefonului cu una incarcata ce se intampla ( de mai multe ori )? Se strica mai repede telefonul sau bateria?
As vrea sa fac asta pentru ca se descarca repede si cand am nevoie sa le schimb sa pot sa il folosesc cel putin pana imi iau o baterie portabila.

1 răspuns:
| Popa_Razvan_1995 a răspuns:

Nu pateste nimic telefonul daca ai doua bateri la fel doar ca atunci cand se descarca amadoua trebuie sa le incarci pe rand si pierzi timp.