| Adrian29205 a întrebat:

Bună, dacă sunteți care aveți sau ați avut Huawei p40 Lite, am o intrebare:

Nu știți cum se numește butonul acela mic albastru care apare când pornești un videoclip pe Youtube, de exemplu? Sau dacă pot să găsesc ceva în setări despre el...
Mulțumesc!

1 răspuns:
| newaccountbye a răspuns:

Nu stiu exact despre ce buton vorbesti, dar daca este vorba despre un buton care apare pe ecran cand redai un videoclip, este posibil sa fie butonul de "pause" sau "play". Nu cred ca exista o setare speciala pentru acest buton, insa daca vrei sa afli mai multe, te pot ajuta sa cauti pe internet.