| Mario1994 a întrebat:

Am Huawei P10 lite, si tot imi apare ceva la setari ca sa actualizez sistemul, sa il actualizez? Imi apare asa: WAX-LX1C432B184, e versiune noua. Voi care aveti Huawei P10 lite, va actualizati?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alin_Alin_2000_jeUB a răspuns:

Am avut Huawei P10, exact ca tine m-am gandit ca o sa mearga mai bine intra-devar am mers ceva timp mai bine,rapid,stii tu, la o scurta perioada de timp incepea sa mearga, din ce in ce mai. Acum depinde de tine, eu ti-am spus ce mii s-a intamplat mie, bafta in alegerea ta.

| Mario1994 explică (pentru Alin_Alin_2000_jeUB):

Sa nu il actualizez? Mi-e frica sa nu dau de probleme.

| Alin_Alin_2000_jeUB a răspuns (pentru Mario1994):

Asta am spus si eu...

| Bursuc_Marian_1957 a răspuns:

Daa actualizează-l eu am Huawei P10 Lite nu schimba mare lucru dar merge mai rapid și ai o noua setare și se păstrează câteva zile pozele pe care le ștergi