| Ervin_Mert_1994 a întrebat:

Salut și bună la fete.
Am un telefon Huawei p20 lițe pe seara când fac o poza iese aproape negru cum as putea sa fac sa iasă bine dacă știți.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Activează blițul.

| iDarkness a răspuns:

Arunca un ochi prin efecte, poate e dat le intunecat sau ceva gen.

| Ervin_Mert_1994 explică (pentru iDarkness):

Am făcut asta am umblat peste tot am dat cum era din fabrica și tot aproape negru apare cui ii fac poza nu în totalitate

| iDarkness a răspuns (pentru Ervin_Mert_1994):

Lentila camerei e curata?

| Badea_Adrian_1982 a răspuns:

Daca nu mă înșel poți regla apertura la Huawei. Daca are diafragma peste 2.0 e ceva normal sa nu se vadă nimic.