| dan1998 a întrebat:

Buna,daca vreau sa postez un mesaj pe peretele cuiva pe facebook, cum fac ca nimeni sa nu il mai vada decat acea persoana?

Răspuns Câştigător
| Oximoron a răspuns:

Acea persoana trebuie sa aiba setarile facute astfel incat doar ea sa poata vedea ce ii posteaza altcineva pe wall happy.

2 răspunsuri:
| OoAleeoO a răspuns:

Cel mai sigur este sa-i trimiti un mesaj pe chat decat sa te complici sa ii postezi pe wall.

| lexylexyta a răspuns:

Poti sa-i trimiti un mesaj, pe chat, nu sa postezi pe perete si asa nu va vedea nimeni altcineva in afara de acea persoana