| RainbowColor a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa o persoana sa nu mai vada ce postez pe facebook? :] Nu vreau sa blochez persoana respectiva, decat sa nu vada ce postez.

3 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Nu ai ce face, doar sa o blochezi.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu exista alta solutie.Si a o bloca, tocmai asta inseamna, sa nu-ti vada postarile.Cu altceva nu afectezi persoana.

| Methaallaid a răspuns:

Intri pe profilul persoanei respective, iar acolo unde scrie "friends" arată o săgeată. Poți adăuga persoana la anumite listă. Printre listele scrise acolo, se alfă o listă numită "Restricted", dacă bagi persoana în acea listă, nu îți mai poate vedea postările.