| ovidiustore a întrebat:

Buna Dau FUND celui ce ma ajuta cu niste informatii! Am un LG Optimus 7 E900. Am cateva intrebari in legatura cu el.
1) Imi ramane blocat la logo cand il aprind. O resoftare neaparat la servis sau as putea acasa sa in resoftez?
2 ) Stiu ca merge upgradat la 7.5 Mango. Daca va aparea windows phone 8 oare se poate baga pe el? avand in vedere ca e performant telefonul din punct de vedere hardware!
3) Ce parere aveti voi despre acest tip de telefon si despre wp 7? MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu vei putea pune w8 deoarece nici un telefon cuw 7 sau 7.5 nu a primit upgrade, si au spus ca nu vor primi, ca na. resoftarea o poti face si acasa, dar e usor periculos (sa il strici de tot)