| 1010wanted a întrebat:

de cateva saptamani nu mai pot deschide Skype-ul din cauza ca daca dau click pe el se deschide si imi da sa descarc o pagina de internet, daca o salvez si dau click pe ea nu se deschide si daca nu o salvez, Skype-ul tot nu se deschide.
Am sa pun un link cu un print screen.
http://tinypic.com/r/j7b6ol/8
mersi!

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Dezinstaleaza skype-ul si instaleaza o versiune diferita.

| 1010wanted explică (pentru RaduTN):

Primesc acelasi mesaj, am incercat deja sad plus ca mai nou si la internet explorer imi face la fel

| RaduTN a răspuns (pentru 1010wanted):

Ai scanat sistemul de virusi?
Descarca Avast free antivirus si da-i full scan.

| 1010wanted explică (pentru RaduTN):

Am dat, a gasit cativa virusi, i-am sters si tot la fel face. acum mai nou am instalat un update la (programul de downloadat) si imi apare la fel, la asta chiar mai insistent, inchid fila de download si imi apare din nou.