| ruksanpowah a întrebat:

de ce nu imi merge wireless-ul pe laptop si pe telefon? pe calculator cu cablu imi merge, dar de pe telefon si laptop nu-mi apare nicio retea de la wi-fi..sugestii?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Activeaza wifi. routerul nu are wifi activat. ai un orificiu in partea din spate unde poti introduce o mina de pix. nu folosi ace sau altceva. doar o mina de pix. presionezi timp de 2 secunde si o sa iti activezi wifi.

| ruksanpowah explică (pentru gelu1970):

Tot nu merge.

| gelu1970 a răspuns (pentru ruksanpowah):

Trebuie sa mearga. in partea frontala, ai ledul de wifi stins?