| DeeaNegrea a întrebat:

De ce nu imi merge Youtube-ul pe telefon? De ce program am nevoie ca sa mearga? Si de unde il iau?

16 răspunsuri:
| Alexandra. a răspuns:

Nici mie nu-mi merge. Mi se pare ca trebuie sa faci ceva in plus, sa platesti ceva in plus ca sa iti mearga.Nu stiu daca ai observat, dar mai multe chestii nu merg, nu doar YouTube-ul.winking

| zxsds a răspuns:

Ca sa iti mearga iti trebuie un telefon care suporta FLASH. Ce telefon ai?
Si trebuie sa ai banda foarte mare la internet pentru ca se consuma imediat.

| robert09 a răspuns:

Ce telefon ai?
Incearca http://m.youtube.com

| CHAMAH7_6371 a răspuns:

Add... chamah7 si iti spun detaliat cum sa faci ca sa mearga!happy

| chivas21 a răspuns:

Nu ai nevoie de nici`un program instalat pe telefon sa iti mearga youtube`ul! Pur si simplu, daca nu iti merge inseamna ca telefonul tau nu iti suporta! Sry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era o adresa care o accesai www.youtube.ro/ aici era ceva mic dar nu mai stiu asa mi-a mers pe orice tel dar am uitat ce era

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am un Samsung s5620 monte si nu am acivat nimic si merge youtube cum imi merg melodiile de pe tel singura faza cu telefoanele pe care nu merge youtube este ca nu sunt destul de performante da cauta pe mai multe forumuri si ai sa gasesti ceva cu care poti modifica setarile la tel

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie nici un program. trebuie sa mai descarci incodata youtube-ul.

| lildex a răspuns:

Sper ca ai Lg ku990 pentru ca este singurul telefon care am auzit sa suporte flash dar nu merge youtube'ul. incearca sa mergi al operatorul de telefonie mobila(orange, vodafone) sunt niste setari la browser. daca nu intereseaza'te daca telefonul tau suporta sau nu flash. Nu ai nevoie de nici un program si nici nu trebuie sa platesti in plus. Nu e HBOlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Sallmamtuns a răspuns:

Trebuie sa iti bagi din nou netu

| Chrysstyan a răspuns:

Eu am LG arena, dc nu merge?

| mariana01 a răspuns:

Buna...eu am un LG GS290.la el merge sa vad filmuletele pe de youtube?

| Neamtu_Lucian_1999 a răspuns:

Trebuie sa dai deconectare.e undeva sus in colt