| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai merge sa primesc fisiere prin bluetooth de pe niciun alt dispozitiv(laptop, telefon...)? In schimb pot sa trimit. Stie cineva? Daca are vreo importanta marca telefonului este Samsung Duos GT-C3222. Va multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate nu setezi ca vizibil telefonul in momentul cand cineva iti trimite un fisier.

| LTAA a răspuns:

1. Mai ai spațiu pe telefon, pentru a putea primi respectivul fișier?
2. Verifică setările Bluetooth ale telefonului tău.

| RafyStea a răspuns:

Posibil ca bluetooth-ul sa fie pe invizibilwinking

| xSabina a răspuns:

Nu are nicio importanta marca telefonului, Fai setarile laptopului... big grin happy