| Xeniaa a întrebat:

De ce nu-mi apar urmaritorii pe facebook? Imi trebuie un anumit numar ca sa fie publici sau cum? macar numarul...sa apara am cautat prin setari pe la "persoane care iti urmaresc activitatile" dar nimic..numai eu vad cate persoane ma urmaresc si cand intru dupa alt cont nu vad nimic. Ce trebuie facut? ce trebuie sa fac? fundaa

1 răspuns:
| EmilTraian95 a răspuns:

In momentul in care limita de prieteni a fost atinsa o sa iti apara vizibil un numar de urmaritori insa aceea nu sunt decat cei care te urmaresc si nu iti pot fi prieteni pentru ca ai prea multi oricum toti prietenii tai de pe facebook sunt deja urmaritorii tai facebook are aceeasta optiune in mod direct cand te inpreitenesti cu cineva si putini dezactiveaza acest mod deci la tine numarul de urmaritori este aproximativ egal cu cel de prieteni +/- 20.