| ȚigariExpirate a întrebat:

Am o intrebare legata de Facebook.
Am 4.000 de prieteni si nu imi apare nici unde urmarirorii. Am cautat peste tot si nu gasesc, am dat si la prieteni si mai multe (apar doar urmaririle mele dar nu si cati ma urmaresc pe mine) cel mai probabil am dat sa nu imi apara urmaritorii, nu stiti unde as putea gasi sa activez urmaritorii si sa-i pot pune in cronologie cand intra cineva pe Facebook-ul meu?

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Pe pagina principala a profilului tau de FB, intra la sectiunea prieteni. Si acolo, ai ca un fel de bara. Care iti arata prietenii, adaugati recent, cei urmariti si "urmaritorii" sau abonatii. Daca nu ai nimic la sectiune, inseamna ca nu te urmareste nimeni sau te urmaresc cativa care au optiunea de a ascunde faptul ca te urmaresc.

3 răspunsuri:
| Omis a răspuns:

Pai din moment ce nu iti apar tie urmaritorii tai inseamna ca nu ai.

| alexandruanghel a răspuns:

Prima oara trebuie sa depasesti limita de prieteni. 5000 parca era, si dupa cand cineva vrea sa iti dea cerere de prietenie poate doar sa te urmareasca.

| andreigustaviol a răspuns:

Trebuie sa ai peste 18 ani ca sa-ti apara. happy